W pobliżu

Inne wydarzenia

Może Cię zainteresować

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
Znanenieznane
0.0
0

Zapraszamy Wszystkich miłośników dwóch kółek na zakręcony tydzień w Szklarskiej Porebie

2 -10 lipca 2016r.

 W programie:

 • Bike Adventure
  Wycieczki rowerowe

 • Bike Maraton
  Maraton MTB obecnie jest to najpopularniejsza i najchętniej uprawiana odmiana kolarstwa górskiego, ponieważ przyciąga na start zarówno wyczynowców, jak i amatorów bez względu na wiek, płeć i kondycję fizyczną. Jest to dyscyplina wytrzymałościowa, polegająca na ściganiu się kolarzy górskich na długiej trasie o zróżnicowanej nawierzchni, zmiennym profilu i dużej sumie przewyższeń.

 • SZOSOWY KLASYK
  Najstarsza i najbardziej tradycyjna odmiana kolarstwa polegająca na ściganiu się na rowerach szosowych spełniających normy UCI (Międzynarodowa Unia Kolarska) po zwykłych drogach publicznych. Sport ten jest wciąż najbardziej popularnym na świecie rodzajem kolarstwa. Amatorsko uprawia go ok. milion ludzi, a w rankingach UCI figuruje prawie 2.000 kolarzy uprawiających ten sport zawodowo.

 • Wycieczki Rowerowe z Duchem Gór
  Rowerowe święto rozpocznie się od czterech wycieczek z przewodnikiem, które poprowadzone są szlakami po Szklarskiej Porębie i okolicy oraz trasami Bike Maratonu.

 • Downhill
  Strome zbocza, duża prędkość, długie skoki, adrenalina oraz widowiskowość – to właśnie jest downhill. Jedna z najbardziej ekstremalnych dyscyplin kolarstwa górskiego, a na pewno najszybsza. Polega na indywidualnym zjeździe rowerem na czas po trasach tworzonych na stromych stokach.

 • Dirt
  Ekstremalna dyscyplina rowerowa, która polega na wykonywaniu ewolucji w trakcie skoków- freestyle rowerowy. Zawodnicy na specjalnym torze, skacząc wysoko na rowerach wykonują w powietrzu kombinacje trików. Dirt jumping to bardzo wysoki poziom adrenaliny i niesamowite emocje zarówno u zawodników, jak i u widzów.

 • BIKE EXPO 
  Miejsce spotkań branży rowerowej i nie tylko. To doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy.

 • EMTB Enduro
  Bardzo popularna od kilku lat odmiana MTB, która przyciąga nie tylko weteranów downhillu, ale także zupełnie nowych miłośników ostrej górskiej jazdy rowerowej. Zawody na Festiwalu organizują najlepsi w naszym kraju czyli ekipa EMTB.pl – co zapewnia wielkie emocje i całkowity profesjonalizm zawodów.

 • AIR WATER SHOW – skoki do wody
  Corocznie tłumy kilkutysięcznej publiczności oglądają szaleńców, którzy lecą z wielometrowej rampy na rowerze wprost do wody - w powietrzu wykonując oczywiście różnego rodzaju triki. Skoczków asekurują płetwonurkowie, którzy w razie potrzeby spieszą z pomocą.

 • STREFA MALUCHA 
  Animacje, konkursy, gry i zabawy w specjalnie wyznaczonej strefie dla dzieci. Mini tory rowerowe, występy. 

Koncerty:

 • L.U.C. i Buka
 • Vavamuffin

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena