W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
5.0
3

Park Mitologii na Wodzie

PARK MITOLOGII NA WODZIE

Otwarty w maju 2012r. Park Mitologii na wodzie to przedsięwzięcie zlokalizowane za zbiorniku wodnym, sąsiadującym z Parkiem Ruchomych Dinozaurów. Zapraszamy na niezwykły rejs, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów z mitologii greckiej. Gwarantujemy, że wrażenia jakich Państwo doświadczą i wiedza zdobyta w taki sposób, na długo pozostaną w pamięci.

Dla najmłodszych prowadzimy warsztaty plastyczne, łączące kreatywną zabawę ze zdobywaniem wiedzy. Starsze dzieci będą mogły poznać najpiękniejsze mity, zaznajomić się z podaniami o najpopularniejszych bogach i herosach, czy dowiedzieć się, jak mitologia odpowiadała na najważniejsze pytania. Uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z pewnością zainteresują zajęcia poświęcone historii wojny trojańskiej czy wędrówce Odyseusza. Z kolei licea i starsi poszerzą swoją wiedzę dotyczącą sztuki i tragedii antycznej.

Na miejscu

Akceptacja kart kredytowych
Bankomat na terenie obiektu
Parking niestrzeżony

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...

Opinie użytkowników:

Park Mitologii na Wodzie
Oceń opinię: 0 5 0
2013-06-24 12:45 Renatka83 napisał/a:

Świetna Zabawa ;)

Przepiękny Park mieszczący się na terenie jeziora po którym, odbywają się rejsy gondolom więc spokojnie można zobaczyć wszystkie figury z bliska, podczas rejsu towarzyszą nam ciekawe opowieści o Greckich bogach i Herosach ;) Jest to wspaniały pomysł by nauczyć dzieciaki mitologi poprzez rozrywkę ;) Jeden z piękniejszych Parków w jakim byłam ;)

Park Mitologii na Wodzie
Oceń opinię: 0 5 0
2013-06-12 15:25 Jagoda25 napisał/a:

:)

Bardzo ciekawe wykonanie parku na wodzie co dodaje dodatkowej aury temu miejscu :) Figury są naprawdę doskonale wykonane, co można zauważyć odbywając rejs obok tych figur ;) Miejsce w bardzo zacisznym i spokojnym rejonie polecam na niedzielne odpoczynki ;)

Park Mitologii na Wodzie
Oceń opinię: 0 5 0
2013-06-05 14:22 Jagoda25 napisał/a:

Rewelacja!!

Przepiękny park usytuowany na wodzie gdzie figury można podziwiać z bliska płynąc w rejs gondolą :) W spokojnym i zacisznym miejscu warte odwiedzenia :)

Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena